Hey, a więc dziś mogę już w pełni podać moje plany na wakacje :)
A więc :Od 01.07.2013 roku do 17.07.2013 roku będę w Warszawie dnia 18.07.2013 roku wyjeżdżam w Bieszczady :) Mój wyjazd kończy się dnia 01.08.2013 roku więc na 100% dnia następnego pojawi się post na ten temat :) Wiecie takie ''My Vacation III - Bieszczady'' czy jakoś tak :) Od dnia 01.09.2013 roku będę zowu w Warszawie więc będą posty coraz częściej bo tumblr to jest dla mnie miejsce na zdjęcia :) I w wakacje planuję posprzątać w moim pokoju , ponieważ mam duuuży bałaganik , czyli jak ja to nazywam ''bajzelek'' :) Czyli w wakacje sprzątam bajzelek :) i będę musiała poduczyć się angielskiego i hiszpańskiego , ponieważ mam dużo do nadgonienia z całego roku szkolnego . I oczywiście w ostatnie dni wakacji będę musiała już się przestawiać na wczesne chodzenie spać bo nie wiem jaki będe mieć plan na rok szkolny 2013/2014 :( Gdybym wiedziała to było by super :) Ale nie wiem więc nie jest super . Teraz może coś o tym , dlaczego lubię wakacje . Lubię wakacje , ponieważ dzięki nim mogę odpocząc, się zrelaksować i trochę będę mieć więcej czasu dla bloga heh:) I zrobię zdjęcia z Bieszczad i je wam wstawię :) I na 100% opowiem o moim wyjeździe . OK to by było na tyle o moich planach na wakacje :) Dziękuję za przeczytanie ;)
Będą:
1. Moje sposoby na naukę II , ponieważ mam nowe i opiszę je :) Ipoza tym chcę aby były widoczne we wrześniu i nie chcę abyście musieli się dokopywać do pierwszego posta o nauce .
2. Back to school - dam zdjęcia co kupiłam itp :)
3. Back to school - plany na rok szkolny
4. Nowe my mornin/after/bedtime school routine bo sie na 100% zmieni
5. Coś o DIY
6. Podam wreszcie link do mojego tumblr :)
7. Coś o tym , co jest u mnie w szkole :)
8. Dla kilku Brytyjczyków - My school Questions&Andswers - ponieważ się stale pytają i chcą po polsku bo się tego języka uczą .
OK to wszystko co planuję :) I może kilka recenzji kosmetyków itp :)
Mój adres e-mail :
littlenikki@o2.pl
Jak chcecie to napiszcie , chętnie odpiszę ;)
Dominika ^.^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz